Markowe okulary – dlaczego warto korzystać z właśnie takich?

Wybór okularów korekcyjnych to bardzo ważna decyzja, od której będzie zależał nasz wizerunek przez najbliższe kilka lat. Wybór oprawek jest uzależniony w dużej mierze od naszego stylu, budżetu a także tego jak często zmieniamy okulary. Markowe oprawki w odróżnieniu od klasycznych cechują się bardziej trafnym designem, jak i większą wytrzymałością. Zakup markowych okularów jest szczególnie w skazany jeżeli zmieniamy okulary bardzo rzadko. Solidniejsza konstrukcja i możliwość naprawy  dają przewagę nad oprawkami budżetowymi. Jednym z bardziej znanych producentów oprawek jest producent biżuterii i dodatków Eyewear24 – Bvlgari. Ten włoski producent z siedzibą w Rzymie posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w produkcji biżuterii jak i dodatków do garderoby w tym zegarków i właśnie okularów. Bvlgari posiada szeroką ofertę okularów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w różnych kolorach, kształtach i wykonane z różnego materiału. Oprawki projektowane są w oparciu o aktualne trendy modowe, jak i uwzględniając różne kształty twarzy.

Wyróżnij się z tłumu dzięki ekstrawaganckim okularom

Marka Bvlgari wywodząca się z Włoch jest obecnie bardzo popularnym producentem biżuterii i dodatków na całym świecie. Oprawki od marki Bvlgari cechują się złożonością i ciekawym wzornictwem, które przyciąga wzrok. Projektanci w Bvlgari zapewniają szeroki wybór modeli oprawek w oparciu o najnowsze trendy modowe. Chcesz dopasować okulary Bvlgari do swojej twarzy? Udaj się do jednego z najbliższych renomowanym optyków i dopytać o markę w celu przejrzenia dostępnej oferty modeli. Nie możesz wyjść z domu? Zajrzyj na strony jednego z kilku optyków na ternie Polski w celu „przymiarki online”, jedyne co musisz to załadować zdjęcie. Mimo niesamowitego designu nie każde oprawki będą pasowały do twarzy, dlatego przed wyborem koniecznie przymierzmy dany model.

Przedział cenowy a markowe okular – czy da się kupić markowe okulary tanio?

Oprawki możemy dzielić na takie od znanych producentów i raczej z firm budżetowych. Czy wybierając oprawki od znanego producenta na prawdę jesteśmy skazani na zapłatę tysięcy złotych? Oczywiście że nie! Wybór okularów markowych bardzo często może wiązać się z koniecznością zapłacenia znacznie większej kwoty niż przeciętne oprawki jednak nie jest to regułą. Aby wybrać oprawki w budżetowej cenie, jednocześnie od znanego producenta warto jest poczekać na zakończenie sezonu, lub rozpoczęcie nowej kolekcji. Oprawki przecenione z zeszłej kolekcji zachowają swoją jakość wykonania i będą równie dobre jak te nowe, jednak często również bardzo przecenione. Obniżki jakich możemy się spodziewać przy tego typu okresach mogą sięgać nawet do 70%. W przypadku oprawek kosztujących 1000 zł obniżka z zakresu 50-80% może stanowić istotną zachętę dla osób aktualnie poszukujących nowych okularów.

Nie czekaj, udaj się do optyka już dziś!

Zakup okularów korekcyjnych to kwestia medyczna której nie powinniśmy odwlekać w czasie. Należy pamiętać że kupując okulary cena rozdzielana jest zarówno na same oprawki jak i szkła korekcyjne. Posiadając duża wadę wzroku budżet samych szkieł może przewyższać koszt samych oprawek. Aby nie wydawać jednorazowo tysięcy złotych należy uwzględnić markę oprawek i rodzaj szkieł jakie dobieramy pod nasze nowe okulary. Skorzystanie z sezonowych obniżek może pomóc nam w zaoszczędzeniu kilkuset złotych a tym samym pozwolić nam na zakup lepszych jakościowo oprawek, które wytrzymają znacznie dłużej niż budżetowe.